Hakkımızda

“Görmek inanmaktır…”

1980 yılında Özcan Dursun tarafından kurulan Özcan Optik, siz değerli müşterilerinden aldığı güç ile yarım asıra yakın süreçte hizmet vermeye devam etmektedir.

Son teknolojiyi yakında takip ederek; bilgisayar kontrollü cam odaklama, son sistem makinalar ile el değmeden cam kesimi, montaj sistemi uygulamaları konusunda uzman optisyen personelimizin gözlük seçimindeki tecrübesiyle buluşturarak yüzünüz için en ideal ve konforlu gözlüğü sizlere sunmaktadır…

Siz değerli müşterilerin memnuniyetini en önemli ilke kabul ederek satış sonrası garanti ve yedek parça temininde de yanınızda yer almaktadır.

Her yıl artan satış grafiği, bünyesine kattığı en son model ve kalitesi kabul görmüş markalarla sektördeki yerini sağlamlaştıran Özcan Optik “Görmek inanmaktır” sloganı ile siz değerli müşterilerinden aldığı güçle yoluna devam etmektedir.

Her bir köşesi tarih kokan Ulus’ta yer alan mağazamız ve Ankara’nın yükselen değeri Eryaman Kaşmir Center’da ki şubemizde güler yüzlü ve tecrübeli kadromuzla sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.